Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na 2018 rok

O nas

JANTAR to ponad 100 lat tradycji. Od 1900 roku Ośrodek wypoczynkowo - rehabilitacyjny. Mamy zaszczyt gościć w swoich progach turystów. Dbając o wygodę i zadowolenie swoich Gości, oferujemy usługi hotelowe i gastronomiczne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nasz piękny, zabytkowy budynek znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia, zaledwie 150 m od jednej z najładniejszych plaż nadbałtyckich, tuż przy słynnej promenadzie, obok Parku Zdrojowego. W 2010 roku ośrodek nasz przeszedł kapitalny remont. Dobudowaliśmy szeroką przestronną windę. W naszym ośrodku nie ma barier architektonicznych. Przebudowaliśmy pokoje, zmodernizowaliśmy kuchnię i jadalnię. Powstało centrum zabiegów i rehabilitacji.

Oferujemy Państwu pobyt wraz z całodziennym wyżywieniem w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych oraz pokojach typu Studio. Pokoje wyposażone są w szerokie pojedyncze łóżka, szafy, stoliki i krzesła, część z nich posiada dostęp do dużych balkonów.

W budynku znajduje się nowoczesna kuchnia, zapewniająca 3 posiłki dziennie. W ładnej jadalni serwujemy śniadania, obiady i kolacje. Nasze domowe posiłki są smaczne i obfite, obsługa zaś miła i profesjonalna.

Oferujemy również cała gamę zabiegów relaksacyjnych i rehabilitacyjnych.

Nasi goście korzystają z wielu świnoujskich atrakcji; rejsy statkiem po porcie i Morzu Bałtyckim, wieczory w historycznych fortach, wycieczki promem do Danii lub Szwecji i wiele innych.

Bardzo dużą popularnością cieszą się wycieczki rowerowe do sąsiedniego Ahlbecku (transgraniczna promenada) oraz długie wieczorne spacery wzdłuż plaży. Oglądanie przepięknych zachodów słońca stało się już tradycją.

Serdecznie zapraszamy

Świnoujście